خرید و فروش عمده مایع سفید کننده

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات مایع سفید کننده به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده مایع سفید کننده و یا آگاهی از قیمت عمده مایع سفید کننده می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده مایع سفید کننده

مایع سفیدکننده چیست؟

 

مایع سفیدکننده سال هاست که توسط نسل های مختلف برای تمیز کردن، سفید کردن و ضدعفونی‌کردن مورد استفاده قرار می گیرد.

مایع سفید کننده می تواند پارچه ها را روشن و سفید کرده و به از بین بردن لکه های سرسخت کمک کند. همچنین می تواند در کنار تمیز و سفید کردن لباس ها و پارچه ها، آن ها را ضد عفونی نیز نمایند. البته باید توجه داشته باشید که روی هر پارچه ای خصوصا ابریشم و پشم بکار گرفته نشود.

 

نکته جالب این است که مایع سفید کننده موجب از بین رفتن بوی بد لباس و حتی بوی ماشین لباسشویی هم می شود. نقش گندزدایی مایع سفید کننده، خصوصا جهت از بین بردن باکتری و ویروس از روی لباس های آلوده همچون لباس های بیمارستانی بسیار با اهمیت و تاثیرگذار است.

 

شستن لباس ها با مایع سفید کننده

 

از دیگر کاربردهای مایع سفید کننده می توان به نقش آن در پاک کنندگی و ضدعفونی کردن انواع ظروف همچون ظروف ملامین، بلور، چینی و کریستالی در شکل لیوان، بشقاب و انواع ظروف دیگر اشاره کرد.

 

شستن ظروف با مایع سفید کننده

 

اما نقش مایع سفید کننده به پارچه و ظروف آشپزخانه محدود نمی شود و یکی از کاربردهای مهم مایع سفید کننده مربوط به سرویس حمام، سرویس بهداشتی و موارد مشابه می باشد.

شما به راحتی می توانید از مایع سفید کننده برای شستشو و ضوعفونی نمودن سینک، روشویی، سرامیک، سرویس بهداشتی، کاشی ها و وان حمام استفاده نمایید.

 

استفاده از مایع سفید کننده برای شستشوی حمام و دستشویی

 

در هنگام استفاده از مایع سفید کننده به برخی نکات زیر توجه داشته باشید:

– این محلول را به شکل غلیظ استفاده نکنید و حتما آن را بسته به استفاده با مقداری آب ترکیب کنید.

– از ریختن مستقیم این مایع بر روی لباس ها خودداری نمایید.

– استفاده از مایع سفید کننده در آب گرم، موجب افزایش اثرپذیری این مایع می شود.

– قرار دادن این مایع در معرض نور یا حرارت شدید، باعث کاهش تاثیرگذاری این مایع می شود.