خرید و فروش عمده مایع ظرفشویی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات مایع ظرفشویی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده مایع ظرفشویی و یا آگاهی از قیمت مایع ظرفشویی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده مایع ظرفشویی

 

شاید جای سوال باشد که چرا برای تمیز نگه داشتن ظروف یا حتی لباس‌ها به چیزی بیش از آب نیاز است. مواد شوینده در آب حل می شوند، خود را به چیزهایی مانند چربی، کثیفی و هر چیز دیگری که ظروف شما را لکه دار می کند، می چسبند و به حل شدن آنها در آب کمک می کنند تا از بین بروند.

مایع ظرفشویی که با نام های صابون نیز شناخته می شود، یک ماده شوینده است که برای کمک به شستشوی ظروف استفاده می شود. این ماده که مخلوطی از سورفکتانت‌ها با کف‌کردن زیاد و قابلیت خوب تحریک کم پوست است، عمدتاً برای شستشوی دستی لیوان‌ها، بشقاب‌ها، کارد و چنگال و ظروف پخت و پز در سینک استفاده می‌شود.

 

شستشوی ظروف با مایع ظرفشویی

 

فرمول مایع ظرفشویی می تواند بر اساس استفاده (دستی یا اتوماتیک) متفاوت باشد.

توجه داشته باشید که صرفا مواد شوینده اختصاصی ماشین ظرفشویی برای استفاده در ماشین ظرفشویی توصیه می شود، زیرا این شوینده ها به طور خاص برای ماشین ظرفشویی ساخته شده است و برای تمیز کردن ظروف در سینک طراحی نشده است.

 

عملکرد مایع ظرفشویی

 

مایع ظرفشویی ظروف ما را تمیز می کند و این امکان را برای ما فراهم می کند که دوباره و چندین باره از همان ظروف استفاده کنیم. اما مایع ظرفشویی چگونه کار می کند؟ علم پشت این محصول شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

  • مایع ظرف چگونه کار می کند: مولکول های شوینده

 

دو نوع مختلف مولکول وجود دارد. برخی آبدوست هستند، به این معنی که جذب آب می شوند، در حالی که برخی دیگر آبگریز هستند، به این معنی که آب آنها را دفع می کند. روغن از مولکول های آبگریز تشکیل شده است.

 

عملکرد مایع ظرفشویی

 

  • ساختار مایع ظرفشویی

 

یک مولکول مایع ظرفشویی دارای یک انتهای آبدوست و یک انتهای آبگریز است. اولی یک ساختار قطبی است که در حین شستن ظروف با آب متصل می شود. دومی یک ساختار غیر قطبی است که با گریس و روغن متصل می شود.

 

  • مایع ظرفشویی چگونه کار می کند؟

 

وقتی یک ماهیتابه چرب را در سینک پر از آب صابون قرار می دهید، روغن یا گریس روی تابه به طور خودکار در آب حل نمی شود. این به این دلیل است که مولکول های نفت غیر قطبی هستند، در حالی که مولکول های آب قطبی هستند. پس مایع شستشو چگونه کار می کند؟ با استفاده از ساختار قطبی و غیر قطبی خود به عنوان یک پل یا یک امولسیفایر عمل می کند.

در حالی که روغن به طور طبیعی با آب مخلوط نمی‌شود، مولکول‌های مایع ظرفشویی زمانی که با روغن تماس پیدا می‌کنند، قسمت آبگریز چربی دوست آن به سمت روغن رفته و به آن می‌چسبد، حال روغن را در داخل مولکول به دام می‌اندازد و آن را از ظرف جدا می‌کند. در نهایت آب صابون را به راحتی می‌توان شستشو داد.

 

 

محصولات مشابه

 

پودر لباسشویی

 

مایع لباسشویی