خرید و فروش عمده مایع لباسشویی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات مایع لباسشویی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده مایع لباسشویی و یا آگاهی از قیمت عمده مایع لباسشویی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده مایع لباسشویی

 

هیچ چیز بهتر از احساس پوشیدن یک لباس تمیز نیست، به خصوص بعد از حمام. این کار به شما احساس شادابی و آمادگی برای آغاز روز را می دهد. اما این لباس های تمیز از کجا می آیند؟ یک خانواده به طور متوسط حدود 300 بار در سال لباس می شوید.

ما عرق می کنیم، سلول های مرده پوست به لباس می چسبند و هر روز لباس ها با غذا، سطوح کثیف و بسیاری از ذرات دیگر تماس پیدا می کنیم. در نتیجه، ما به راهی برای تمیز کردن مؤثر لباس‌ها و پارچه‌ها برای حفظ بهداشت شخصی و حفظ ظاهر لباس‌ها نیاز داریم. اما دقیقاً در آن ماشین لباسشویی چه می گذرد تا لباس ها و پارچه های ما تمیز شود؟ راز آن در مواد شوینده لباسشویی است.

 

مایع لباسشویی

 

انتخاب یک مایع لباسشویی یا پودر لباسشویی مناسب قطعا می تواند اهمیت بالایی در پاکیزگی لباس ها و حفط کیفیت آنها داشته باشد.

مواد لباسشویی از صابون های ساخته شده از چربی حیوانی و لیمو تا مواد شیمیایی پاک کننده و ضد لکه های آنزیمی ساخته شده اند. امروزه گزینه های شوینده طبیعی و مصنوعی زیادی وجود دارد که ظاهر و بوی لباس های شما را تازه نگه می دارد.

 

مواد کاربردی در مایع لباسشویی

 

  • اصلاح کننده های PH برای متعادل کردن اسیدها و بازها در آب
  • روشن کننده های نوری (جایگزین سفید کننده) برای بهبود ظاهر سفیدی با جذب نور UV و ایجاد رنگ آبی
  • نرم کننده های آب برای مدیریت آب سخت و جلوگیری از انتقال رنگ
  • کنترل کف با صابون یا سیلیکون برای جلوگیری از ایجاد کف اضافی
  • مواد نگهدارنده برای جلوگیری از رشد میکروبی

 

نحوه عملکرد مایع لبایشویی برای تمیز کردن لباس ها

 

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از هر شوینده لباسشویی، یک فرآیند شامل سه مرحله انرژی شیمیایی، انرژی حرارتی و انرژی مکانیکی وجود دارد که باید هنگام شستن لباس ها استفاده شود.

 

کاربرد مایع لباسشویی

 

انرژی شیمیایی، البته، مواد شوینده لباسشویی است. ترکیبات موجود در شوینده لباسشویی که انتخاب می کنید، بر نتایج نهایی تأثیر می گذارد. شوینده‌های ارزان‌تر آنزیم‌های کمتر یا بدون آنزیم دارند. آنزیم های کمتر برابر با قدرت پاک کنندگی کمتر است.

انرژی حرارتی مربوط به دمای آب است. شوینده های مختلف به گونه ای طراحی شده اند که در دماهای مختلف بهترین عملکرد را داشته باشند. دستورالعمل ها را بخوانید تا بهترین محصول را برای لباسشویی خود انتخاب کنید. در حالی که همه صابون‌ها با آب گرم نتایج بهتری ارائه می دهند، می‌دانیم که گرما گاهی برخی از انواع پارچه را خراب می‌کند. در نتیجه، برخی از فرمول‌های شوینده لباس‌شویی برای جبران کمبود گرما، با سورفکتانت‌ها و مواد قلیایی‌ بیشتر برای چسبیدن به خاک و چربی‌های سرد طراحی شده‌اند ولذا بدون گرما لباس ها و پارچه ها را تمیز می کنند.

در نهایت ، انرژی مکانیکی مورد نیاز از طریق ماشین لباسشویی یا شخصی که لباس را با دست می‌شوید، به دست می‌آید.

 

 

 

محصولات مشابه

 

پودر لباسشویی

 

مایع ظرفشویی