خرید و فروش عمده پودر لباسشویی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات پودر لباسشویی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده پودر لباسشویی و یا آگاهی از قیمت عمده پودر لباسشویی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده پودر لباسشویی

 

پودر لباسشویی چیست؟

 

شوینده لباسشویی نوعی شوینده (ماده تمیز کننده) است که برای تمیز کردن لباس ها و هر نوع پارچه کثیف استفاده می شود. شوینده لباسشویی به صورت پودر (پودر لباسشویی) و مایع (مایع لباسشویی) تولید می شوند.

شوینده های مدرن معمولاً حاوی STPP (تری پلی فسفات سدیم) با قدرت متوسط به عنوان یک سازنده متعادل و همه کاره هستند. اما، اجزای قوی مانند سود سوزآور (هیدروکسید سدیم) یا پتاس سوزآور (هیدروکسید پتاسیم) نیز در فرمول ها یافت می شود.

 

پودر لباسشویی چیست؟

 

مقایسه پودر لباسشویی با مایع لباسشویی

 

وقتی صحبت از بهترین مواد شوینده لباس می شود، گزینه های پیش روی شما بی شما هستند. اما شاید سوال اصلی این باشد که پودر بهتر است یا مایع

کارشناسان می گویند انتخاب پودر در مقابل مایع شوینده بستگی به کاری دارد که شما به دنبال آن هستید. به عنوان مثال، پودر ارزان است، ماندگاری طولانی دارد، ضایعات کمتری تولید می کند و برای لباس های بسیار کثیف عالی است. از سوی دیگر، شوینده‌های مایع در آب سرد بهتر عمل می‌کنند، اندازه‌گیری مقدار آن‌ها آسان‌تر است و می‌توان از آنها به عنوان شستشوی نقطه‌ای خاص در هنگام شستشو با دست استفاده کرد.

ما در اینجا، ما مزایا و معایب هر نوع شوینده لباس‌شویی را بررسی می‌کنیم تا بتوانید بفهمید کدام یک بهترین است و چگونه از آن به طور مؤثر استفاده کنید.

 

مزایای پودر لباسشویی نسبت به مایع لباسشویی

 • کمتر از مواد شوینده مایع کثیف است
 • پودر لباسشویی ارزان تر از مایع لباسشویی است
 • به طور کلی پایدارتر از مایع لباسشویی است، بنابراین ماندگاری بیشتری خواهد داشت
 • بسته بندی های سازگار با محیط زیست دارد
 • مقدار پودر استفاده شده در هر بار مصرف قابل تنظیم است
 • نسبت به شوینده های مایع سبک تر است
 • روی لباس های خیلی کثیف مانند لباس های ورزشی به خوبی کار می کند

 

مقایسه پودر لباسشویی با مایع لباسشویی

 

مزایای پودر لباسشویی نسبت به مایع لباسشویی

 • برخی از مواد شوینده پودری در آب سردتر ممکن است بر روی لباس باقی بماند
 • به دلیل اینکه باید ابتدا آن را حل کنید، یک مرحله اضافی به روتین لباس‌شویی اضافه می شود
 • باید همیشه نگران رطوبت گرفتن آنها باشید

 

یکی از کارشناسان متخصص نظافت می گوید: «پودر شوینده یک انتخاب هوشمند برای لباس های بسیار کثیف است». او می‌گوید: «شوینده‌های پودری معمولاً با pH بالاتری فرموله می‌شوند که می‌تواند تمیز کردن لباس‌های کار بسیار کثیف و لباس‌های ورزشی را به بهترین شکل انجام دهد».

لورا جانسون، کارشناس تحقیق و توسعه در آزمایشگاه لوازم خانگی LG Electronics، به مزایای صرفه جویی در هزینه و محیط زیست اشاره می کند. او می‌گوید: «شوینده‌های پودری برای مصرف‌کنندگانی که به دنبال بسته‌بندی های سازگارتر با محیط زیست می باشند، بهترین هستند. این شوینده ها همچنین یک گزینه مناسب از نظر هزینه ای برای مصرف کنندگان می باشد.”

 

نکات کاربردی برای استفاده از پودر لباسشویی

 

 • از آب گرم یا داغ استفاده کنید

هنگام استفاده از پودر شوینده، مهم است که بدانید در چه دمایی لباس ها را بشویید. از استفاده از آب خیلی سرد خودداری کنید، مگر اینکه در دستور پودر شوینده بیان شده باشد که برای حل شدن در آب سرد طراحی شده است. اگر پودر را به مایع شوینده ترجیح می‌دهید و همچنین می‌خواهید در آب سرد بشویید، قبل از اضافه کردن آن به ماشین لباسشویی، پودر را از قبل کمی در آب گرم حل کنید.

 

نکات کاربردی پودر لباسشویی

 

 • با دقت اندازه گیری کنید

هنگام انتخاب پودر لباسشویی در مقابل مایع، به توضیحات روی بسته نگاه کنید. دستورالعمل‌های روی بسته را برای بررسی مقدار مواد شوینده و آب توصیه‌شده برای تهیه پیش محلول و همچنین محدودیت زمانی برای مدت زمان شستشو را دنبال کنید.

 

 • فهرست مواد را بررسی کنید

برای تمیز کردن عمیق با استفاده از پودر یا مایع، محصولی با مواد اولیه مناسب انتخاب کنید. مطمئن شوید که مواد شوینده پودری شما علاوه بر پاک‌کننده‌ها، حاوی آنزیم‌ها و مواد سفیدکننده فلورسنت نیز باشند. همه شوینده‌ها یکسان نیستند و ارزش آن را دارد که یک شوینده خوب تهیه کنید.

 

 

محصولات مشابه

 

مایع لباسشویی

 

مایع ظرفشویی