خرید و فروش عمده خیارشور قوطی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات خیارشور قوطی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده خیارشور قوطی و یا آگاهی از قیمت عمده خیارشور قوطی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده خیارشور قوطی

خیارشور قوطی چیست؟

 

خیارشور هزاران سال است که در بیشتر دستور العمل هایی که به طعم شوری، سرکه و چاشنی نیاز دارند، استفاده می شود. روش تهیه آن بسیار ساده است: خیار تازه را در آب نمک، سرکه یا محلول دیگری ترشی کنید و بگذارید برای مدتی تخمیر شود، یا خیارها را در محلول اسیدی یا از طریق ترش کردن با تخمیر لاکتو فرو کنید.

 

کاربردهای خیارشور

 

مانند سبزیجات ترش همچون مانند کلم ترش، خیارشور کالری کمی دارد (35 کیلو کالری در هر 30 گرم). آنها همچنین حاوی مقدار متوسطی ویتامین K، به ویژه به شکل K1 هستند. 30 گرم خیار شور تقریباً 15 تا 20 درصد از مقدار توصیه شده روزانه ویتامین K را ارائه می دهد.

توجه کنید که بایستی خیارشور را پس از خارج کردن آن از ظروف خیارشور شیشه ای یا خیارشور قوطی در یخچال و در ظروف در بسته نگهداری کنید.

 

فواید خیارشور

 

بسیاری معتقدند که خیارشور می تواند به کاهش وزن کمک کند. از طرفی سرشار از آنتی اکسیدان های سالم است و می تواند با انواع سرطان مبارزه کند. برخی دیگر میزان بالای سدیم آن را به عنوان دلیلی برای لزوم استفاده کنترل شده از آن بیان می کنند.

خیارشور منبع خوبی از پروبیوتیک ها و حاوی آنتی اکسیدان است. باکتری های حاصل از تخمیر آن، به ایمن نگه داشتن غذای تخمیر شده و احتمال فاسد شدن کمتر کمک می کنند و همچنین می توانند به افزایش باکتری های خوب در روده شما در هنگام خوردن کمک کنند.

 

فواید خیارشور

 

آنتی اکسیدان های طبیعی موجود در خیارشور به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کند. رادیکال های آزاد مواد شیمیایی ناپایداری هستند که به طور طبیعی در بدن تشکیل می شوند و می توانند منجر به آسیب سلولی و مشکلاتی مانند بیماری قلبی و سرطان شوند.

اخیراً مطالعه ای در سال 2014 نشان داده که پروبیوتیک های موجود در خیارشور های سنتی ژاپنی برای مبارزه با سلول های سرطانی طحال در موش ها نقش داشته اند. این یافته می تواند به درمان های جدید سرطان طحال انسان در آینده منجر شود.

 

 

محصولات مشابه

 

خیارشور شیشه ای