خرید و فروش عمده رب گوجه فرنگی خانگی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات رب گوجه فرنگی خانگی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده رب گوجه فرنگی خانگی و یا آگاهی از قیمت عمده رب گوجه فرنگی خانگی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده رب گوجه فرنگی خانگی

 

رب گوجه فرنگی خانگی چیست؟

 

رب گوجه فرنگی یک ماده غذایی غنی و خوش طعم و یک افزودنی غذایی اصلی و ضروری در غذای بسیاری از مردم جهان می باشد. سوپ ها را غنی می کند، طعم سس های ماکارونی را تقویت می کند و خیلی چیزهای دیگر! با این دستور ساده طرز تهیه آن را در خانه یاد بگیرید.

تهیه رب گوجه فرنگی خانگی یک راه عالی برای استفاده و نگهداری از انبوهی از گوجه فرنگی تازه ای است که احیانا خریداری نموده و یا از باغ برداشت نموده اید.

 

رب گوجه فرنگی خانگی چیست؟

 

اگرچه خرید کنسرو رب گوجه فرنگی از فروشگاه های مواد غذایی کاری آسان است، اما تهیه رب گوجه فرنگی خانگی به چند دلیل می تواند جذابیت های زیادی داشته باشد :

• تهیه چاشنی خانگی مشابه آنچه که تا امروز معمولاً از فروشگاه آماده خرید می کردید، کاری سرگرم‌کننده و جذاب است.

• مزه و ظاهر عالی! رب گوجه فرنگی خانگی طعمی روشن و تازه دارد. همچنین از طعم فلزی یا قلع گونه که در برخی انواع قوطی های رب آماده دیده می شود، خلاص خواهید شد.

• از آنجایی که این رب را خودتان تهیه کردید، دقیقاً می دانید که چه چیزی در آن وجود دارد. رب گوجه فرنگی خانگی شما فقط یک ماده دارد، آن هم گوجه فرنگی، بدون نمک، روغن یا هر گونه مواد افزودنی بالا

 

انتخاب گوجه فرنگی مناسب

 

قبل از شروع تهیه رب گوجه فرنگی، مهم است که مواد مناسب را انتخاب کنید. درست است که معمولا می توانید از هر گوجه فرنگی برای تهیه رب استفاده کنید، اما انتخاب گوجه فرنگی مناسب بسیار اهمیت دارد و می تواند منجر به تهیه رب باکیفیت و حتی با غلظت و طعم بهتری گردد.

 

انتخاب گوجه فرنگی مناسب برای رب

 

گوجه‌فرنگی‌های کوچک و متراکم، با گوشت بیشتر، دانه‌های کمتر و مهم‌تر از همه محتوای آب کمتر، بهترین گزینه برای انتخاب هستند. گوجه‌فرنگی‌هایی که محتوای آب بیشتری دارند، تقریباً بسیار سخت پخته ی‌شوند، بنابراین شاید شما طعم لطیف گوجه‌فرنگی‌های آبدار را دوست داشته باشید، اما برای تهیه رب خانگی هرگز مناسب نیستند.

بهترین گوجه‌فرنگی‌ها برای تهیه رب معمولاً بلند و کشیده هستند نه کوتاه و پهن. در واقع، انواع مختلفی از گوجه وجود دارند که به عنوان “گوجه فرنگی رب” شناخته می شوند، به ویژه گونه های San Marzano یا Roma. متراکم، گوشتی و کم دانه، این گوجه فرنگی ها زمان کمتری برای پختن نیاز دارند و نسبت به اندازه و وزنشان رب بیشتری تولید می کنند.

 

حقایق جالب در مورد رب گوجه فرنگی

 

• رب گوجه فرنگی حاوی مقدار زیادی اسید آمینه است که منبع طعم اومامی umami می باشد. اومامی یک کلمه ژاپنی به معنای “خوشمزه” است.

• به طور سنتی، در ایتالیای جنوبی و سیسیلی، دانه ها و پوست های گوجه فرنگی را صاف می کنند و خمیر حاصل را روی تخته های چوبی بزرگ پهن می کنند و می گذارند تا روزها در آفتاب خشک شود و بعد از آن استفاده می کنند.

 

نکات پخت رب خانگی

 

• یکی از اهداف اصلی استفاده از رب گوجه فرنگی، کمک به ایجاد طعمی غنی از گوجه فرنگی و دادن طعم اومامی به طیف وسیعی از غذاها است. اما جالب است که استفاده از رب گوجه‌فرنگی در ترکیب با سس گوجه‌فرنگی یا پوره گوجه‌فرنگی می‌تواند به تهیه یک وعده غذایی با طعم چند بعدی کمک زیادی کند.

• از آنجایی که رب گوجه فرنگی حاوی مایعات زیادی نیست، برای طعم دادن به غذاهایی که نیاز به خشک ماندن دارند، مانند گوشت عالی است. رب گوجه فرنگی همچنین یک غلیظ کننده عالی برای انواع سس ها و خورشت ها است.