خرید و فروش عمده شیرخشک (پایه شیر)

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات شیرخشک (پایه شیر) به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده شیرخشک (پایه شیر) و یا آگاهی از قیمت عمده شیرخشک (پایه شیر) می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده شیرخشک (پایه شیر)

 

شیر خشک (Milk Powder) راه حل مناسبی برای کسانی است که دسترسی فوری به یخچال یا سردخانه و محصولات لبنی کافی ندارند. این ماده با حذف آب از شیر به دست می آید. شیرخشک (پایه شیر) توسط مصرف کنندگان به عنوان جایگزینی برای شیر تازه و به عنوان ماده تشکیل دهنده برای تولید طیف وسیعی از محصولات غذایی فرآوری شده استفاده می شود.

هدف اصلی از تولید شیرخشک، تبدیل مواد خام فاسد شدنی مایع به محصولی است که به دلیل فعالیت کم آب که متابولیسم میکروبی را مختل می کند، ترجیحاً برای چند سال بتواند بدون افت کیفیت قابل توجه ذخیره شود. شیرخشک کاربردهای مختلفی در قنادی ها، نانوایی ها، شکلات ها، شیر خشک های مخصوص نوزادان، غذاهای تغذیه ای، سس ها و غیره دارد. MP عمدتاً با روش های خشک کردن اسپری و خشک کردن غلتکی به دست می آید.

 

محصولات مشابه : خرید و فروش عمده کافی میت (پایه روغن)

 

شیر خشک های فوری که به راحتی در آب حل می شوند، توسط مصرف کنندگان به عنوان جایگزینی برای شیر تازه و در مخلوط های نوشیدنی استفاده می شود. همچنین طیف وسیعی از محصولات شیرخشک غنی شده از نظر تغذیه ای در بازار موجود است که برای رفع نیازهای مصرف کنندگان در مراحل مختلف زندگی طراحی شده است. اینها شامل پودرهای غنی شده با مواد مغذی مختلف است. رایج ترین آنها در بازار، شیرخشک های غنی شده با کلسیم، آهن و فولات است.

 

مزایای شیر خشک

 

امروزه شیر خشک به دلیل رشد مصرف محصولات مرتبط با آن، محبوبیت خود را افزایش داده است. محصولات مرتبط با آن در هتل ها، مراکز خرید، مجموعه های زنجیره ای، رستوران ها و سایر مراکز فروش بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

افزایش مصرف شیر خشک نشان می دهد که فرآورده های شیرخشک دارای مزایایی به مراتب بیشتر از معایب هستند.

 

شیر خشک

 

برخی از این مزایا شامل موارد زیر می باشد :

 • شیر خشک همان خواص تغذیه ای شیر را حفظ می کند.
 • شیر خشک پودری ماندگاری بیشتری دارد، تا 3 برابر بیشتر از شیر مایع و البته سودآوری بیشتر
 • صرفه جویی در انرژی به دلیل عدم نیاز به یخچال در حین حمل و نقل یا ذخیره سازی
 • تا 80 درصد فضای ذخیره سازی و حمل و نقل کمتر
 • هزینه کمتر درهر لیتر شیر خشک
 • شیر خشک به شما امکان می دهد دوزها و مقدار آن را تنظیم کنید و در نتیجه با سلیقه مشتریان خود سازگار شوید

 

در ادامه مزایای اصلی شیر خشک به همراه توضیحات مرتبط ارائه شده است :

 

 • یک ماده غذایی طبیعی

اولین چیزی که باید در مورد شیرخشک بدانیم این است که شیر خشک همان محصول شیر مایع است و یک محصول مصنوعی ساخته شده در صنایع غذایی نمی باشد. تفاوت آن در این است که از طریق اتمیزه کردن، فرآیند اضافی کاهش آب را طی می کند که تضمین کننده حفظ خواص اولیه غذایی است.

 

 • خواص تغذیه ای شیر خشک

شاید اولین عاملی که عموم مردم به آن توجه می کنند و برایشان مهم است، این می باشد که آیا شیرخشک خواص تغذیه ای خود را از دست داده است یا خیر. واقعیت این است که هیچ نگرانی در مورد آن وجود ندارد، زیرا شیر خشک تمام خواص خود را در زمینه پروتئین ها، کربوهیدرات ها، چربی ها، مواد معدنی و ویتامین ها حفظ می کند.

 

کاربردها و مزایای شیر خشک

 

 • ماندگاری طولانی تر فرمول های لبنی پودری

عامل دومی که تعادل را به نفع فرمول های لبنی پودری نسبت به مایعات تغییر می دهد، ماندگاری طولانی آنها است. این یک نکته اساسی برای سودآوری کسب و کار شما است.

شیر و فرآورده‌های شیر خشک  تا 18 ماه زمان مصرف دارند، در حالی که برای شیر مایع این زمان بین 6 تا 9 ماه می باشد. این داده ها نشان می دهد که دوام شیر خشک تا 3 برابر بیشتر از شیر مایع است. این یک مزیت برای هتل ها، فروشندگان و سایر تجارت های مرتبط با شیر خشک است که محصولی با دوام و ماندگار برای مشتریان خود داشته باشند.

 

 • صرفه جویی در انرژی

از سوی دیگر، خواص فیزیکی شیر خشک، نگهداری و حمل و نقل آن را بسیار آسان می کند. این یک عامل مهم برای کاهش هزینه های سردسازی، ذخیره سازی و حمل و نقل است که در دنیای فعلی که قیمت انرژی به طور تصاعدی در حال افزایش است، نکته ای کلیدی است.

 

 • فضای ذخیره سازی و حمل و نقل کمتر

برای بدست آوردن 1 لیتر شیر مایع فقط بین 100 تا 150 گرم شیرخشک نیاز داریم. تنها با همین داده ها می توان گفت که آماده سازی شیرخشک 75 تا 85 درصد حجم کمتر و در نتیجه صرفه جویی بیشتری در هزینه ها دارد.

 

 • هزینه کمتر برای هر لیتر شیر

از حقایقی که قبلا ذکر شد، نتیجه می شود که استفاده از شیرخشک به دلایل مختلف بسیار سودآورتر است. علاوه بر این، هدر رفت کمتری دارد و حمل و نقل آن ساده تر است و این موارد منجر به هزینه های کمتری خواهد شد.

 

محصولات مشابه

 

کافی میت (پایه روغن)