خرید و فروش عمده قهوه بسته بندی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات قهوه بسته بندی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده قهوه بسته بندی و یا آگاهی از قیمت عمده قهوه بسته بندی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده قهوه بسته بندی

 

قهوه امروزه در شکل های بسیار متنوعی از شکل دانه ای گرفته تا پودر و در قالب های مختلفی همچون قهوه بسته بندی یا کپسول قهوه و سایر شکل ها در اختیار خریداران قرار می گیرد.

بسته بندی قهوه به نسبت سایر مواد غذایی فرایند پیچیده تری دارد و شاید مهمترین دلیل آن این است که می بایست طوری پک و بسته بندی شود که هر کجا که شما قهوه بسته بندی را خریداری می نمایید، به هیچ عنوان عطر و بوی آن تحت تاثیر قرار نگیرد.

یکی از مزایای قهوه های بسته بندی، تعرفه مناسب آن نسبت به سایر انواع قهوه می باشد.

 

قهوه چیست ؟

 

قهوه نوشیدنی دم کرده ای است که از دانه های گرفته شده از چندین گونه از یک درختچه همیشه سبز از جنس Coffea به نام Coffea arabica و Coffea canephora تهیه می شود. کلمه انگلیسی قهوه از هلندی koffie گرفته شده که این کلمه از کلمه ترکی kahve گرفته شده است. البته که این کلمه ترکی نیز از کلمه عربی قاهوا وام گرفته شده است که شکل کوتاه qahhwat al-bun  به معنای “نوشیدنی حاصل از دانه” است. همچنین نظریه ای وجود دارد که ترکی kahve از عربی qahā به معنای “بی اشتهایی” گرفته شده است، زیرا اعتقاد بر این بود که این نوشیدنی گرسنگی را از بین می برد.

 

قهوه چیست؟

 

یک آمریکایی به طور متوسط حدود سه فنجان قهوه در روز می نوشد که معادل تقریباً 146 میلیارد فنجان در سال است. قهوه که یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های آمریکا است، پس از افزایش 5 درصدی مصرف کلی آن در این کشور از سال 2015 به بعد، از سایر نوشیدنی ها و حتی چای پیشی گرفته است.

 

مزایا و فواید قهوه

 

قهوه نه تنها طعم عالی دارد، بلکه مطالعات نشان داده‌اند که فواید زیادی برای سلامتی دارد. کاهش خطر ابتلا به دیابت، چربی سوزی، بهبود سطح انرژی و سایر مواردی که در ادامه ذکر می شود، از جمله خواص و فواید این نوشیدنی محبوب جهانی می باشد :

  • بهبود سلامت کلی
  • بدن را در برابر دیابت نوع 2 محافظت می کند
  • علائم بیماری پارکینسون را کنترل می کند
  • پیشرفت زوال عقل را کند می کند
  • از کبد محافظت می کند
  • سلامت قلب را ارتقا می دهد
  • خطر ملانوما را کاهش می دهد
  • خطر مرگ و میر را کاهش می دهد

 

تاریخچه قهوه

 

قهوه اولین بار در قرن هفدهم از جهان اسلام وارد اروپا شد. شگفت‌انگیز بود و شگفت‌انگیز بود، با خاصیت عجیبی که اروپایی‌ها را مجذوب خود می‌کرد، اثر تحریک‌کننده‌اش و این واقعیت که تغییری خوشایندتر از نوشیدنی‌های الکلی سنتی ایجاد می کرد. مجموعه هایی برای سرو قهوه شروع به افتتاح کردند و محیطی را برای تبادلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی شگفت انگیز فراهم کردند و در عرض یک قرن، قهوه بخشی از زندگی روزمره شد.

گیاهان وحشی قهوه، احتمالاً از اتیوپی، به جنوب عربستان برده شدند و در قرن پانزدهم تحت کشت قرار گرفتند. منشا واقعی قهوه هرچه که باشد، بدون شک اثر محرک آن باعث محبوبیت آن شده است. نوشیدن قهوه به سرعت در میان اعراب و همسایگان آنها گسترش یافت و حتی باعث پیدایش موجودیت اجتماعی و فرهنگی جدیدی به نام قهوه خانه شد.

 

تاریخچه قهوه

 

محصولات قهوه یکی پس از دیگری در قرن 16 و 17 وارد کشورهای اروپایی شد. در پایان قرن هفدهم، قهوه‌خانه‌ها در سراسر بریتانیا، مستعمرات بریتانیا در آمریکا و اروپای شکوفا شدند.

تا پایان قرن هفدهم، همان عرضه محدود قهوه در جهان تقریباً به طور کامل از استان یمن در جنوب عربستان تأمین می شد. اما با افزایش محبوبیت این نوشیدنی، تکثیر این گیاه در قرن هفدهم به سرعت در جاوه و سایر جزایر مجمع الجزایر اندونزی و در قرن هجدهم به قاره آمریکا گسترش یافت. کشت قهوه در جزایر هاوایی در سال 1825 آغاز شد.

در قرن بیستم بیشترین تمرکز تولید قهوه در نیمکره غربی – به ویژه برزیل – متمرکز بود. پس از سال 1950 تولید قهوه فوری به جایی رسید که منجر به افزایش تولید دانه های ارزان تر روبوستا در آفریقا شد.

 

 

محصولات مشابه

 

کپسول قهوه