خرید و فروش عمده کافی میت (پایه روغن)

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات کافی میت (پایه روغن) به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده کافی میت (پایه روغن) و یا آگاهی از قیمت عمده کافی میت (پایه روغن) می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده کافی میت (پایه روغن)

 

کافی میت چیست؟

 

شریک عالی برای قهوه. خامه ای غیر لبنی که فاقد لاکتوز و کلسترول است و قهوه شما را غنی تر، نرم تر و خامه ای تر می کند. کافی میت طعم فنجان قهوه شما را عالی می کند. انواع آن شامل پودرها، کنسانتره ها، بدون چربی ها، با قند پایین و همچنین طعم های جذاب بسیار زیادی است.

اما آنچه که ما به شما عرضه می کنیم، کافی میت (پایه روغ) می باشد. در این کافی کیت روغن گیاهی به عنوان جایگزین چربی شیر بکار گرفته می شوند.

 

محصولات مشابه : خرید و فروش عمده شیر خشک (پایه شیر)

 

Coffee-Mate که توسط شرکت Nestle ساخته شده است، شکل پودری شیر است که در صورت استفاده در قهوه و چای، جایگزین شیر می شود. این ماده خوش طعم از سال 1961 پای به عرصه مواد غذایی گذاشته است.

 

کافی میت چیست؟

 

کافی میت در انگلستان تنها به صورت پودر موجود است که بیشتر به عنوان سفید کننده قهوه شناخته می شود و به دو صورت معمولی یا سبک در دسترس است. نسخه سبک آن طعم خوبی ندارد، اما چربی بسیار کمتری دارد.

در ایالات متحده، استفاده از جایگزین های شیر برای قهوه و چای بسیار محبوب تر است و در نتیجه، انواع کافی میت بسیار بیشتری برای انتخاب وجود دارد.

در ایالات متحده، کافی میت در دسته خامه ی قهوه قرار می گیرد، زیرا علاوه بر این که به صورت پودر است، به صورت مایعات طعم دار نیز موجود است.

آیا کافی میت ارزش استفاده به جای شیر معمولی برای افزودن به قهوه را دارد؟

آیا طعم را بهتر یا بدتر می کند و چرا افراد تنها از سفید کننده یا خامه قهوه برای قهوه خود استفاده نمی کنند؟

 

نحوه مصرف کافی میت

 

نحوه استفاده از کافی میت

 

برای استفاده از کافی میت، کافی است پس از آماده شدن چای، قهوه، شکلات داغ یا موارد مشابه، مقداری از پودر کافی میت را در درون فنجان خود ریخته و به آرامی هم بزنید تا ترکیب شده و سپس میل کنید.

در این جا در واقع شما به جای اینکه شیر و شکر را در قهوه بریزید، از کافی میت استفاده می کنید.

مقدار آن هم کاملا بسته به سلیقه و ذائقه خودتان دارد و هر چه بیشتر تمایل داشته باشید که طعم شیرین تر و ظاهر خامه ای تری به خود بگیرد، از کافی میت بیشتری استفاده می کنید.

 

کافی میت از چه چیزی ساخته شده است؟

 

ماده اصلی کافی میت، شربت گلوکز (شکر) است. بنابراین اگر به طور منظم از آن برای سفید کردن چای یا قهوه خود استفاده می کنید، باید از آن مقدار استاندارد مصرف آن آگاه باشید.

 

مواد تشکیل دهنده کافی میت

 

روغن پالم بزرگ‌ترین ماده بعدی تشکیل دهنده کافی میت است و طعم آن را افزایش می دهد، اما چربی اشباع‌شده بالایی در حد 26 گرم در هر 100 گرم را دار می باشد. چربی اشباع شده در مقادیر کم خوب است و مشکلی ایجاد نمی کند.

اگر به طور معمول از شکر برای شیرین کردن چای یا قهوه خود استفاده می کنید، هنگام استفاده از کافی میت نیازی به افزودن آن ندارید، زیرا مقدار زیادی از آن در کافی میت وجود دارد.

سایر مواد تشکیل دهنده کافی میت شامل روغن پنبه دانه، رتگ های خوراکی، شربت ذرت، دانه سویا و برخی مواد دیگر می باشد.

 

آیا کافی میت بهتر از شیر معمولی است؟

 

اگر در کشوری واقعاً گرم زندگی می‌کنید یا برای تعطیلات به مکان‌هایی می‌روید که واقعاً گرم است، مطمئنا کافی ‌میت بهتر از شیر تازه معمولی به کارتان می آید، زیرا گرما باعث می‌شود شیر تازه خیلی سریع فاسد شود.

البته برخی مردم از شیرهای UHT با عمر طولانی استفاده می‌کنند، اما این شیرها معمولا طعم هر چیزی را که به آن وارد می‌شوند، خراب می‌کنند، بنابراین استفاده از کافی میت به جای شیر در بسیاری از مواد توصیه می شود.

ضمن اینکه ارائه کافی میت با طعم های اغوا کننده امکان برخورداری از طعم های بی نظیری را به شما ارائه می دهد.

 

 

محصولات مشابه

شیرخشک (پایه شیر)