خرید و فروش عمده کنسرو گوجه فرنگی

مجموعه ما با تجربه سال ها صادرات و واردات محصولات متنوع، اقدام به صادرات کنسرو گوجه فرنگی به صورت عمده با قیمت بسیار مناسب نموده است. جهت خرید عمده کنسرو گوجه فرنگی و یا آگاهی از قیمت عمده کنسرو گوجه فرنگی می توانید از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط بوده و سفارشات خود را اعلام فرمایید.

قیمت و سفارش عمده کنسرو گوجه فرنگی

 

کنسرو گوجه فرنگی یک افزودنی و چاشنی شناخته شده در جهان است که طی فرایندهای مختلف از گوجه فرنگی تهیه می شود. یک چاشنی با طعم عالی که می تواند برای طعم دادن و همچنین رنگ دهی به غذاهای مختلف از جمله سوپ ها، خورشت ها و سایر انواع غذاها استفاده شود. رب گوجه فرنگی یک غذای اصلی مهم در آشپزی مدیترانه ای و به ویژه در آشپزی ایتالیایی است.

 

کنسرو رب گوجه فرنگی

 

امروزه رب گوجه‌فرنگی به یک ماده غذایی اصلی و ضروری برای تهیه غذاهای خوشمزه و با طعم عمیق تبدیل شده است. بوسیله آن می توان طعم و ظاهر غذا را به یک شکل واقعاً خاص تبدیل کرد

یک قاشق از آن می تواند برای طعم و رنگ دهی به یک وعده غذایی کافی باشد. لذا با توجه به اینکه اکثر دستور العمل ها فقط به یک یا دو قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی نیاز دارند، حتی اگر یک قوطی کوچک کنسرو گوجه فرنگی را بخرید، باز هم مقدار زیادی از آن باقی خواهد ماند.

شما می توانید بقیه آن را در یخچال نگهداری کنید (و امیدوارم که یادتان باشد قبل از شروع به رشد کپک، از آن استفاده کنید) یا آن را برای استفاده  های بعدی فریز کنید.

 

تفاوت بین کنسرو رب گوجه فرنگی با پوره و سس گوجه فرنگی

 

تفاوت اصلی بین رب گوجه فرنگی، سس گوجه فرنگی و پوره گوجه فرنگی در بافت آن است. سس گوجه فرنگی و پوره گوجه فرنگی همچنان مقدار آب زیادی دارند و بسیار رقیق تر از رب گوجه فرنگی هستند. پوره گوجه فرنگی رقیق تر از رب گوجه فرنگی است، اما غلیظ تر از سس گوجه فرنگی است.

 

تفاوت رب گوجه فرنگی با سس گوجه فرنگی و پوره گوجه فرنگی

 

علاوه بر این، سس گوجه فرنگی کنسرو شده اغلب دارای چاشنی هایی مانند پونه کوهی، پیاز و سیر است. از طرفی، از آنجایی که رب گوجه فرنگی بسیار غلیظ است، طعم آن بسیار قوی تر از سس یا پوره است.

سس گوجه فرنگی و رب گوجه فرنگی یکسان نیستند. سس گوجه فرنگی با گوجه فرنگی که با نمک، معطر و روغن همراه شده است، درست می شود، در حالیکه رب گوجه فرنگی تنها کنسانتره ای از گوجه فرنگی است.

رب گوجه فرنگی از پختن گوجه فرنگی به مدت طولانی روی اجاق گاز تهیه می شود، بنابراین آب آن بسیار کم است. سپس پوست و دانه ها برداشته می شوند و رب دوباره پخته می شود و مجددا محتوای آب آن را کاهش می دهند و در نتیجه ربی غلیظ به دست می آید.

از طرف دیگر، پوره گوجه فرنگی فقط یک بار  و آن هم در مدت زمان کوتاه تری پخته می شود و سپس دانه ها و پوست آن صاف می شود. لذا برای غذاهایی که نیاز به طعم گوجه فرنگی ملایمی دارند یا سس هایی که نیاز به شل شدن با کمی مایع اضافی دارند، مناسب است.